Static Node Generator (1.0.0-beta4) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Homepage
ne: गृहपृष्ठ

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: View
ne: दृश्य

en: Path
ne: मार्ग

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Node
ne: नोड

en: Source
ne: स्रोत
