Static Node Generator (1.0.0-beta5) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Type
is: Slag

en: Cancel
is: Avlýs

en: Homepage
is: Heimasíða

en: Settings
is: Setingar

en: View
is: Vís

en: Path
is: Leið

en: Created
is: Stovnað

en: Node
is: Knútur

en: Performance
is: Orka
