Static Node Generator (1.0.0-beta5) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Homepage
nn: Heimeside

en: Settings
nn: Innstillingar

en: View
nn: Sjå på

en: Path
nn: Sti

en: Created
nn: Laga

en: Performance
nn: Ytelse
