Static Node Generator (1.0.0-beta5) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: View
se: Čájet

en: Created
se: Almmuhuvvon
