Static Node Generator (1.0.0-beta6) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Homepage
hr: Naslovnica

en: Settings
hr: Postavke

en: View
hr: Pregled

en: Path
hr: Putanja

en: Node type
hr: Vrsta node-a

en: Created
hr: Stvoreno

en: Performance
hr: Učinkovitost

en: Source
hr: Izvor
