Static Node Generator (1.0.0-beta6) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Homepage
hy: Գլխավոր էջ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: View
hy: Դիտել

en: Path
hy: Ուղի

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Node
hy: Նոդ

en: Source
hy: Աղբյուր
