Static Node Generator (1.0.0-beta6) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Homepage
ka: მთავარი გვერდი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Path
ka: გზა

en: Created
ka: შექმნილია

en: Source
ka: წყარო
