Static Node Generator (1.0.0-beta7) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Cancel
bg: Отмени

en: Homepage
bg: Начална страница

en: Size
bg: Размер

en: Settings
bg: Настройки

en: View
bg: Прегледай

en: Path
bg: Път

en: Created
bg: Създадено

en: Node
bg: Материал

en: Performance
bg: Производителност

en: No items selected.
bg: Няма избрани елементи.

en: Source
bg: Източник
