Static Node Generator (1.0.0-beta7) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Homepage
dz: ཁྱིམ་ཤོག་ལེབ།

en: Size
dz: ཚད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: View
dz: སྟོན་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Performance
dz: ལཱ་ཤུལ་

en: No items selected.
dz: རྣམ་གྲངས་ཚུ་སེལ་འཐུ་མ་འབད་བས།
