Static Node Generator (1.0.0-beta7) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Type
id: Jenis

en: Cancel
id: Batal

en: Homepage
id: Laman beranda

en: Size
id: Ukuran

en: Settings
id: Pengaturan

en: View
id: Lihat

en: Path
id: Jalur

en: Node type
id: Jenis node

en: Created
id: Dibuat

en: Performance
id: Performa

en: No items selected.
id: Tidak ada yang dipilih.

en: Source
id: Sumber

en: With selection
id: Dengan pilihan

en: Apply to selected items
id: Terapkan pada yang dipilih
