Static Node Generator (1.0.0-beta7) - en to ja translation catalogue (25 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Type
ja: タイプ

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Homepage
ja: ホームページ

en: Size
ja: サイズ

en: Settings
ja: 設定

en: View
ja: ビュー

en: Path
ja: パス

en: Node type
ja: ノードタイプ

en: Created
ja: 作成

en: Node
ja: ノード

en: Advanced Settings
ja: 高度な設定

en: Performance
ja: パフォーマンス

en: General Settings
ja: 基本設定

en: No items selected.
ja: 項目が選択されていません。

en: Source
ja: ソース

en: Delete files
ja: ファイルを削除する

en: Generate
ja: 生成する

en: Expand all
ja: すべて展開

en: Collapse all
ja: すべて折りたたむ

en: Regenerate
ja: 再生成

en: Bulk operations
ja: 一括処理

en: With selection
ja: 選択リスト付

en: Apply to selected items
ja: 選択したアイテムに適用
