Static Node Generator (1.0.0-beta7) - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Homepage
sv: Hemsida

en: Size
sv: Storlek

en: Settings
sv: Inställningar

en: View
sv: Visa

en: Path
sv: Sökväg

en: Node type
sv: Typ av nod

en: Created
sv: Skapad

en: Node
sv: Nod

en: Advanced Settings
sv: Utökade inställningar

en: Performance
sv: Prestanda

en: General Settings
sv: Allmänna Inställningar

en: No items selected.
sv: Inga inlägg valda.

en: Source
sv: Källa

en: Generate
sv: Generera

en: Collapse all
sv: Fäll in alla

en: Regenerate
sv: Återskapa

en: Bulk operations
sv: Hopsamlade funktioner

en: With selection
sv: Med urval

en: Apply to selected items
sv: Applicera på markerade objekt
