Static Node Generator (1.0.0-beta7) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Homepage
th: หน้าหลัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: View
th: ดู

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Performance
th: ประสิทธิภาพ

en: No items selected.
th: ยังไม่มีรายการที่เลือก

en: Source
th: แหล่งที่มา
