Static Node Generator (1.0.0-beta7) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Type
tr: Tip

en: Cancel
tr: İptal

en: Homepage
tr: Anasayfa

en: Size
tr: Boyut

en: Settings
tr: Ayarlar

en: View
tr: Görüntüle

en: Path
tr: Yol

en: Node type
tr: Düğüm tipi

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Node
tr: Düğüm

en: Advanced Settings
tr: Gelişmiş Ayarlar

en: Performance
tr: Performans

en: General Settings
tr: Genel ayarlar

en: No items selected.
tr: Seçili öğe yok.

en: Source
tr: Kaynak

en: Generate
tr: Oluştur

en: Bulk operations
tr: Toplu işlemler

en: Apply to selected items
tr: Seçilen öğelere uygula
