Static Node Generator (1.0.0-beta9) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Homepage
ast: Páxina d'entamu

en: Size
ast: Tamañu

en: Settings
ast: Preferencies

en: View
ast: Vista

en: Path
ast: Camín

en: Created
ast: Fechu

en: Node
ast: Noyu

en: Performance
ast: Rendimientu

en: No items selected.
ast: Nun s'esbilló nengún elementu.
