Static Node Generator (1.0.0-beta9) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Homepage
az: Əsas səhifə

en: Size
az: Ölçü

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: View
az: Görünüş

en: Path
az: Yol

en: Node type
az: Nod tipi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Node
az: Material

en: Performance
az: Performans

en: No items selected.
az: Element seçilməyib.

en: Source
az: Mənbə

en: Apply
az: Yerinə yetir
