Static Node Generator (1.0.0-beta9) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Homepage
be: Хатняя старонка

en: Size
be: Памер

en: Settings
be: Налады

en: View
be: Праглядзець

en: Path
be: Сцежка

en: Created
be: Створана

en: Node
be: Вузел

en: Performance
be: Прадукцыйнасць

en: No items selected.
be: Не выбрана ніякіх элементаў.

en: Source
be: Крыніца

en: Apply
be: Ужыць
