Static Node Generator (1.0.0-beta9) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Size
bs: Veličina

en: Settings
bs: Postavke

en: View
bs: Pregled

en: Path
bs: Putanja

en: Node type
bs: Tip noda

en: Created
bs: Kreiran

en: Node
bs: Nod

en: No items selected.
bs: Nijedna stavka nije odabrana.

en: Source
bs: Izvor

en: Apply
bs: Primjeni
