Static Node Generator (1.0.0-beta9) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Homepage
ca: Pàgina inicial

en: Size
ca: Mida

en: Settings
ca: Paràmetres

en: View
ca: Mostra

en: Path
ca: Camí

en: Node type
ca: Tipus de node

en: Created
ca: Creat

en: Advanced Settings
ca: Paràmetres avançats

en: Performance
ca: Rendiment

en: No items selected.
ca: Sense elements seleccionats.

en: Source
ca: Font

en: Apply
ca: Aplica

en: Generate
ca: Genera

en: Expand all
ca: Ampliar tot

en: Collapse all
ca: Reduir tot

en: No items selected
ca: No s'ha seleccionat cap element

en: With selection
ca: Amb la selecció
