Static Node Generator (1.0.0-beta9) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Cancel
et: Tühista

en: Homepage
et: Veebileht

en: Size
et: Suurus

en: Settings
et: Seaded

en: View
et: Kuva

en: Path
et: Tee

en: Node type
et: Postituse liik

en: Created
et: Loodud

en: Node
et: Postitus

en: Advanced Settings
et: Täiendavad seaded

en: Performance
et: Jõudlus

en: No items selected.
et: Midagi pole valitud.

en: Source
et: Allikas

en: Apply
et: Rakenda

en: Bulk operations
et: Masstegevused
