Static Node Generator (1.0.0-beta9) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Homepage
gl: Páxina de inicio

en: Size
gl: Tamaño

en: Settings
gl: Axustes

en: View
gl: Ver

en: Path
gl: Ruta

en: Node type
gl: Tipo de nodo

en: Created
gl: Creado

en: Node
gl: Nodo

en: Advanced Settings
gl: Axustes Avanzados

en: Performance
gl: Rendemento

en: General Settings
gl: Configuración xeral

en: No items selected.
gl: Ningún elemento seleccionado.

en: Source
gl: Orixe

en: Apply
gl: Aplicar

en: Generate
gl: Xerar

en: Expand all
gl: Expandir todo

en: Collapse all
gl: Contraer todo
