Static Node Generator (1.0.0-beta9) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Cancel
he: ביטול

en: Homepage
he: עמוד הבית

en: Size
he: גודל

en: Settings
he: הגדרות

en: View
he: צפיה

en: Path
he: מיקום

en: Node type
he: סוג תוכן

en: Created
he: נוצר

en: Node
he: פריט תוכן

en: Performance
he: ביצועים

en: No items selected.
he: לא נבחרו פריטים.

en: Source
he: מקור

en: Apply
he: החל

en: Collapse all
he: כיווץ הכל

en: No items selected
he: לא נבחרו פריטים

en: Bulk operations
he: פעולות גורפות
