Static Node Generator (1.0.0-beta9) - en to it translation catalogue (22 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Type
it: Tipo

en: Cancel
it: Annulla

en: Size
it: Dimensione

en: Settings
it: Impostazioni

en: View
it: Visualizza

en: Path
it: Percorso

en: Node type
it: Tipo di contenuto

en: Created
it: Creato

en: Node
it: Nodo

en: Advanced Settings
it: Impostazioni avanzate

en: Performance
it: Prestazioni

en: General Settings
it: Impostazioni generali

en: No items selected.
it: Nessun elemento selezionato.

en: Source
it: Sorgente

en: Apply
it: Applica

en: Generate
it: Genera

en: Expand all
it: Espandi tutto

en: Collapse all
it: Raggruppa tutto

en: No items selected
it: Nessun elemento selezionato

en: With selection
it: Con la selezione
