Static Node Generator (1.0.0-beta9) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Homepage
ku: ماڵپەڕ

en: Size
ku: قەبارە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: View
ku: پیشاندان

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Node
ku: گرێ

en: Performance
ku: ئەرک بەجێهێنان

en: No items selected.
ku: هیچ بڕگه‌یه‌ک هەڵنەبژێرراوە.

en: Source
ku: سەرچاوە
