Static Node Generator (1.0.0-beta9) - en to ru translation catalogue (27 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Type
ru: Тип

en: Cancel
ru: Отмена

en: Homepage
ru: Домашняя страница

en: Size
ru: Размер

en: Settings
ru: Настройки

en: View
ru: Просмотр

en: Path
ru: Путь

en: Node type
ru: Тип материала

en: Created
ru: Создано

en: Node
ru: Материал

en: Advanced Settings
ru: Расширенные настройки

en: Performance
ru: Производительность

en: General Settings
ru: Основные параметры

en: No items selected.
ru: Нет выбранных элементов.

en: Source
ru: Источник

en: Apply
ru: Применить

en: Generate
ru: Создать

en: Expand all
ru: Развернуть все

en: Collapse all
ru: Cвернуть все

en: Regenerate
ru: Восстановить

en: No items selected
ru: Элемент не выбран

en: Bulk operations
ru: Массовые операции

en: With selection
ru: С выделенным

en: Please select an action to perform.
ru: Выберите действие для выполнения.

en: 1 item selected | @count items selected
ru[0]: Выбран 1 элемент
ru[1]: @count элемента выбрано
ru[2]: @count элементов выбрано
