Static Node Generator (1.0.0-beta9) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Homepage
da: Hjemmeside

en: Size
da: Størrelse

en: Settings
da: Indstillinger

en: View
da: Vis

en: Path
da: Sti

en: Node type
da: Indholdstype

en: Created
da: Oprettet

en: Node
da: Indholdselement

en: Advanced Settings
da: Avancerede indstillinger

en: Performance
da: Ydelse

en: No items selected.
da: Ingen elementer valgt.

en: Source
da: Kilde

en: Apply
da: Udfør

en: Generate
da: Opret

en: No items selected
da: Ingen elementer valgt.

en: Bulk operations
da: Masse-handlinger

en: With selection
da: Handling
