Static Node Generator (1.0.0-beta5) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Content
fa: محتوا

en: Type
fa: نوع

en: Cancel
fa: لغو

en: Homepage
fa: صفحه خانگی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: View
fa: مشاهده

en: Path
fa: مسیر

en: Node type
fa: نوع گره

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Node
fa: محتوا

en: Advanced Settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Performance
fa: کارایی

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Source
fa: منبع
