Static Node Generator (1.0.0-beta11) - en to hu translation catalogue (28 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Homepage
hu: Címlap

en: Size
hu: Méret

en: Settings
hu: Beállítások

en: View
hu: Megtekintés

en: Path
hu: Útvonal

en: Node type
hu: Tartalomtípus

en: Created
hu: Létrehozva

en: Node
hu: Tartalom

en: Advanced Settings
hu: Haladó beállítások

en: Performance
hu: Teljesítmény

en: General Settings
hu: Általános beállítások

en: No items selected.
hu: Nincs elem kiválasztva.

en: Source
hu: Forrás

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Generate
hu: Létrehozás

en: Expand all
hu: Összes lenyitása

en: Collapse all
hu: Mind összecsukása

en: Regenerate
hu: Megújít

en: No items selected
hu: Nincs elem kiválasztva

en: Bulk operations
hu: Tömeges műveletek

en: Confirm deletion
hu: Törlés megerősítése

en: With selection
hu: A kiválasztottakkal

en: Please select an action to perform.
hu: Ki kell választani egy végrehajtandó műveletet.

en: 1 item selected | @count items selected
hu[0]: 1 kiválasztott elem
hu[1]: @count kiválasztott elem
