Static Node Generator (1.0.0-beta11) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: Cancel
is: Hætta við

en: Homepage
is: Heimasíða

en: Size
is: Stærð

en: Settings
is: Stillingar

en: View
is: Skoða

en: Path
is: Slóð

en: Node type
is: Efnistegund

en: Created
is: Stofnað

en: Node
is: Nóða

en: Performance
is: Afköst

en: Apply
is: Virkja

en: Bulk operations
is: Magnaðgerðir
