Static Node Generator (1.0.0-beta11) - en to nl translation catalogue (25 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Homepage
nl: Homepagina

en: Size
nl: Grootte

en: Settings
nl: Instellingen

en: View
nl: Weergeven

en: Path
nl: Pad

en: Node type
nl: Node-type

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Performance
nl: Prestaties

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: No items selected.
nl: Geen items geselecteerd.

en: Source
nl: Bron

en: Apply
nl: Toepassen

en: Generate
nl: Genereer

en: Expand all
nl: Alles uitklappen

en: Collapse all
nl: Alles inklappen

en: Regenerate
nl: Opnieuw aanmaken

en: No items selected
nl: Geen items geselecteerd

en: Bulk operations
nl: Bulkbewerkingen

en: Confirm deletion
nl: Verwijderen bevestigen

en: With selection
nl: Met selectie

en: 1 item selected | @count items selected
nl[0]: 1 item geselecteerd
nl[1]: @count items geselecteerd
