Static Node Generator (1.0.0-beta11) - en to pt translation catalogue (22 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Type
pt: Tipo

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Homepage
pt: Página inicial

en: Size
pt: Tamanho

en: Settings
pt: Configurações

en: View
pt: Ver

en: Path
pt: Caminho

en: Node type
pt: Tipo de node

en: Created
pt: Criado

en: Advanced Settings
pt: Configurações avançadas

en: Performance
pt: Desempenho

en: General Settings
pt: Configurações Gerais

en: No items selected.
pt: Nenhum item foi selecionado.

en: Source
pt: Fonte

en: Apply
pt: Aplicar

en: Generate
pt: Gerar

en: No items selected
pt: Nenhum item selecionado

en: Bulk operations
pt: Operações em massa

en: With selection
pt: Selecione a ação

en: 1 item selected | @count items selected
pt[0]: 1 item selecionado
pt[1]: @count itens selecionados
