Static Site Contact Form (1.0.0-rc1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Email address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Message
ar: الرسالة

en: Name
ar: الاسم

en: Contact
ar: اتصل

en: Host
ar: المستضيف

en: Send
ar: أرسل

en: Other
ar: آخر
