Static Site Contact Form (1.0.0-rc1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Email address
be: Email адрас

en: Message
be: Паведамленне

en: Name
be: Імя

en: Contact
be: Кантакт

en: Host
be: Хост

en: Send
be: Адаслаць

en: Other
be: Іншыя
