Static Site Contact Form (1.0.0-rc1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Email address
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Name
bo: མིང

en: Contact
bo: འབྲེལ་གཏུག

en: Host
bo: རྩ་འཛུགས་གནས

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Other
bo: གཞན
