Static Site Contact Form (1.0.0-rc1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Email address
cs: E-mail

en: Message
cs: Zpráva

en: Name
cs: Jméno

en: Contact
cs: Kontakt

en: Host
cs: Hostitel

en: Send
cs: Poslat

en: Other
cs: Jiné
