Static Site Contact Form (1.0.0-rc1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Email address
cy: Cyfeiriad e-bost

en: Message
cy: Neges

en: Name
cy: Enw

en: Contact
cy: Cyswllt

en: Host
cy: Gwesteiwr

en: Send
cy: Anfon

en: Other
cy: Arall
