Static Site Contact Form (1.0.0-rc1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Email address
da: E-mail-adresse

en: Message
da: Meddelelse

en: Name
da: Navn

en: Contact
da: Kontakt

en: Host
da: Værtsnavn

en: Other
da: Anden
