Static Site Contact Form (1.0.0-rc1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Email address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Message
el: Μήνυμα

en: Name
el: Όνομα

en: Contact
el: Επικοινωνία

en: Host
el: Υπολογιστής βάσης

en: Send
el: Αποστολή

en: Other
el: Άλλο
