Static Site Contact Form (1.0.0-rc1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Message
et: Teade

en: Name
et: Nimi

en: Contact
et: Kontakt

en: Send
et: Saada

en: Other
et: Muu
