Static Site Contact Form (1.0.0-rc1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Email address
is: Teldupostbústaður

en: Message
is: Boð

en: Name
is: Navn

en: Contact
is: Kontakt

en: Host
is: Vertstelda

en: Other
is: Annað
