Static Site Contact Form (1.0.0-rc1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: Message
gl: Mensaxe

en: Name
gl: Nome

en: Contact
gl: Contacto

en: Host
gl: Anfitrión

en: Send
gl: Enviar

en: Other
gl: Outro
