Static Site Contact Form (1.0.0-rc1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Email address
hr: Adresa e-pošte

en: Message
hr: Poruka

en: Name
hr: Naziv

en: Contact
hr: Kontakt

en: Host
hr: Poslužitelj

en: Send
hr: Pošalji

en: Other
hr: Ostalo
