Static Site Contact Form (1.0.0-rc1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Email address
it: Indirizzo e-mail

en: Message
it: Messaggio

en: Name
it: Nome

en: Contact
it: Contatto

en: Send
it: Invia

en: Other
it: Altro
