Static Site Contact Form (1.0.0-rc1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Email address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Message
km: សារ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Contact
km: ទំនាក់ទំនង

en: Host
km: ម៉ាស៊ីន

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Other
km: ផ្សេងៗ
