Static Site Contact Form (1.0.0-rc1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Email address
kn: ಮಿಂಚಂಚೆ ವಿಳಾಸ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Contact
kn: ಸಂಪರ್ಕ

en: Host
kn: ಅತಿಥೇಯ

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: Other
kn: ಇತರೆ
