Static Site Contact Form (1.0.0-rc1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Email address
ku: ئیمێل

en: Message
ku: پەیام

en: Name
ku: ناو

en: Contact
ku: پەیوەندی

en: Send
ku: بینێره‌

en: Other
ku: هیتر
