Static Site Contact Form (1.0.0-rc1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Message
ne: सन्देश

en: Name
ne: नाम

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: Host
ne: होस्ट

en: Send
ne: पठाउनुहोस्
