Static Site Contact Form (1.0.0-rc1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Email address
nl: E-mailadres

en: Message
nl: Bericht

en: Name
nl: Naam

en: Send
nl: Versturen

en: Other
nl: Andere
