Static Site Contact Form (1.0.0-rc1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Message
pl: Wiadomość

en: Name
pl: Nazwa

en: Contact
pl: Kontakt

en: Send
pl: Wyślij

en: Other
pl: Inne
