Static Site Contact Form (1.0.0-rc1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Email address
ta: மின்னஞ்சல் முகவரி

en: Message
ta: செய்தி

en: Name
ta: பெயர்

en: Contact
ta: தொடர்பு

en: Host
ta: புரவலன்

en: Send
ta: அனுப்புக

en: Other
ta: மற்றவை
